Z wykształcenia jestem historykiem, który porzucił nauki społeczne i historię sztuki dla mediów wizualnych. Film i fotografia oraz wszystko co wiąże się z obrazem to moja pasja. Jako współwłaściciel spółki nadzoruję procesy projektowania graficznego, druku, budowy stron internetowych oraz przygotowania projektów planów filmowych czy sesji zdjęciowych, które często realizujemy w odległych lokalizacjach.

Dla siebie jako wizualnego artysty pozostawiam pracę z obrazem - filmem i fotografią - które pochłaniają mnie bez reszty. Wysmakowana stylistyka idąca w parze z najwyższą jakością techniczną to - jak mi się wydaje - znak szczególny moich prac. To właśnie zgłębianie tajników najnowszych technologii rejestracji i prezentowania obrazu sprawiło, że dzielę się swą wiedzą. Propaguję rozwój fotografii cyfrowej w Polsce.

Jestem redaktorem naczelnym portalu o profesjonalnej fotografii - MegaObraz. Blogerem i vlogerem. Obecnie testuję sprzęt fotograficzny samodzielnie i znany jestem z bardzo emocjonalnego podejścia do tematu.  To sprawia, że czytelnicy darzą mnie dużym zaufaniem, ja zaś staram się solidnie podchodzić do swej roli testującego i dzielić się wyważonymi, przemyślanymi opiniami na temat sprzętu, który wybrałem i który używam na co dzień.

Jestem oficjalny polskim ambasadorem -  znanej z wysokiej jakości optyki - marki Voigtländer, teoretykiem, wykładowcą, czynnym fotografem i reżyserem.

Wyreżyserowałem kilkanaście teledysków dla artystów takich jak Urszula, Ania Wyszkoni czy zespołów: Video, Plateau czy NoNoNo (Myslovitz i Tomek Makowiecki) i innych., które emitowane są na antenie ogólnopolskiej i w stacjach muzycznych takich MTV, VIVA i wielu innych.

W ciągu ponad 30 lat pracy zawodowej pracowałem z produktami takich firm jak Audi, BMW, Bentley, Ferrari, Mercedes-Benz, Lexus, Land Rover, Toyota, Calvin Klein, Giorgio Armani, Bianca Fashion, Simply Creative Products, LPP S.A., Rosenthal, Moto profil, ProfiAuto, Alessi, Versace, 3S S.A., MAN, Brembo, Almi Decor, Royal Collection, Apia, Silesia City Center, Ikon I wielu, wielu innych.

Publikowałem fotografie w czasopismach branżowych, magazynach i miesięcznikach. Realizowane od podstaw przez moją firmę czasopisma takie jak Magazyn Silesia, Magazyn ProfiAuto zgodne są z najwyższymi standardami przyjętymi na świecie dla publikacji drukowanych.

Uwielbiam to co robię, a moja praca to pasja. Można chcieć więcej?